17 Aug, 2024
Premiership
Totteridge Millhillians | v | Bishop's Stortford | |||
Radlett | v | Harpenden | |||
West Herts | v | Old Owens | |||
North Mymms | v | Potters Bar | |||
Hertford | v | Shenley Village |
Championship
Preston | v | Dunstable Town | |||
St Albans | v | Flitwick | |||
Broxbourne | v | Hemel Hempstead Town | |||
Chorleywood | v | Hoddesdon | |||
Letchworth Garden City | v | Welwyn Garden City |
Division 1
St Margaretsbury | v | Hitchin | |||
Redbourn | v | Leverstock Green | |||
Luton Town & Indians | v | Lutonian | |||
Reed | v | Old Elizabethans | |||
Abbots Langley | v | Sawbridgeworth |
Division 2 A
Eversholt | v | Langleybury | |||
Harpenden II | v | Northwood | |||
Ampthill Town | v | Radlett II | |||
Watford Town | v | Stevenage | |||
Berkhamsted | v | West Herts II |
Division 2 B
Flitwick II | v | Hertford II | |||
Potters Bar II | v | Holtwhites Trinibis | |||
Welwyn Garden City II | v | Knebworth Park | |||
Kings Langley | v | Old Finchleians | |||
Bishop's Stortford II | v | Rickmansworth |
Division 3 A
Potton Town | v | Bushey | |||
Hemel Hempstead Town II | v | Ickleford | |||
Allenburys & County Hall | v | Letchworth Garden City II | |||
Datchworth | v | St Albans II | |||
Tewin | v | Totteridge Millhillians II |
Division 3 B
London Colney | v | Chorleywood II | |||
Northchurch | v | Cockfosters | |||
Hoddesdon II | v | Northwood Town | |||
Chipperfield Clarendon | v | Redbourn II | |||
Dunstable Town II | v | Wheathampstead |
Division 4 A
Hitchin II | v | North Enfield | |||
Hatfield & Crusaders | v | Old Camdenians | |||
Leverstock Green II | v | Old Haberdashers | |||
Shenley Village II | v | Sandridge | |||
Cheshunt Rosedale | v | Watford Town II |
Division 4 B
Holtwhites Trinibis II | v | Broxbourne II | |||
Harpenden III | v | Hatfield Hyde | |||
Bayford & Hertford | v | Northampton Exiles | |||
Stevenage II | v | Preston II | |||
Flamstead | v | Reed II |
Division 5 A
Lutonian II | v | Clifton | |||
Bentley Heath | v | Luton Town & Indians II | |||
Old Owens II | v | Mill Hill Village | |||
Boxmoor | v | North Mymms II | |||
Potten End | v | Southgate Adelaide |
Division 5 B
Northwood II | v | Berkhamsted II | |||
Langleybury II | v | Cheshunt Rosedale II | |||
Sawbridgeworth II | v | Frogmore | |||
Old Finchleians II | v | Greenwood Park | |||
Botany Bay | v | Old Albanians |
Division 6 A
Baldock | v | Abbots Langley II | |||
Rickmansworth II | v | Ampthill Town II | |||
Watton-at-Stone | v | Hemel Hempstead Town III | |||
Weston | v | Hertford III | |||
Pinner | v | Welwyn Garden City III |
Division 6 B
Old Elizabethans II | v | Aldenham | |||
Southgate Adelaide II | v | Hatfield & Crusaders II | |||
Eaton Bray | v | Hertingfordbury | |||
Ickleford II | v | St Margaretsbury II | |||
Knebworth Park II | v | Stevenage III |
Division 7 East
Shenley Village III | v | Harpenden Dolphins | |||
Mill Hill Village II | v | Hitchin III | |||
St Albans III | v | Old Minchendenians | |||
Wheathampstead II | v | Potters Bar III | |||
Letchworth Garden City III | v | Radlett III |
Division 7 West
Watford Town III | v | Flitwick III | |||
Luton Town & Indians III | v | Hatch End | |||
Bushey II | v | Kings Langley II | |||
West Herts III | v | Ley Hill | |||
Northwood Town II | v | Northchurch II |
Division 8 East
Division 8 West
Radlett IV | v | Boxmoor II | |||
Redbourn III | v | Dunstable Town III | |||
Markyate | v | Harpenden IV | |||
Hemel Hempstead Town IV | v | Old Cholmeleians II | |||
Preston III | v | Pinner II |
Division 9 East
Bamville | v | Baldock II | |||
North Enfield II | v | London Colney II | |||
Broxbourne III | v | Southgate Compton II | |||
Stevenage IV | v | St Albans IV | |||
Sandridge II | v | Tewin II |
Division 9 West
Berkhamsted III | v | Chipperfield Clarendon II | |||
Old Albanians II | v | Flamstead II | |||
Great Gaddesden | v | Luton Town & Indians IV | |||
Leverstock Green III | v | Offley & Stopsley | |||
Rickmansworth III | v | West Herts IV |
Division 10 North
Hitchin IV | v | Kimpton | |||
Ickleford III | v | Letchworth Garden City IV | |||
Knebworth Park III | v | Potton Town II | |||
Wheathampstead III | v | Preston IV | |||
Welwyn Garden City IV | v | Stevenage V |
Division 10 East
Reed III | v | Bayford & Hertford II | |||
Ware | v | Broxbourne IV | |||
Hertford IV | v | Hoddesdon III | |||
Cheshunt Rosedale III | v | Holtwhites Trinibis III | |||
Hatfield & Crusaders III | v | St Margaretsbury III |
Division 10 South
Old Eastcotians | v | Abbots Langley III | |||
Royal Herts | v | Bushey III | |||
Pinner III | v | Edgware | |||
Batchworth | v | Northwood Town III | |||
West Herts V | v | Watford Town IV |
Division 10 West
Tring Park IV | v | Berkhamsted IV | |||
Langleybury III | v | Eaton Bray II | |||
Ley Hill II | v | Lutonian III | |||
Flitwick IV | v | Northwood III | |||
Chorleywood III | v | West Herts VI |
Division 10 Central
Mill Hill Village III | v | Botany Bay II | |||
Old Haberdashers II | v | Old Albanians III | |||
Hatfield Hyde III | v | Old Elizabethans III | |||
Old Camdenians II | v | Old Owens III | |||
Harpenden V | v | Shenley Village IV |
Division 11 North
Welwyn Garden City V | v | Baldock III | |||
Letchworth Garden City V | v | Datchworth IV | |||
St Margaretsbury IV | v | Hitchin V | |||
Bengeo | v | Knebworth Park IV | |||
Tewin III | v | Ware II |
Division 11 East
Botany Bay III | v | Cheshunt Rosedale IV | |||
Holtwhites Trinibis IV | v | Cockfosters III | |||
Old Camdenians III | v | Enfield IV | |||
Old Minchendenians III | v | Mill Hill Village IV |
Division 11 South
Watford Town V | v | Hemel Hempstead Town V | |||
Hatch End II | v | Kings Langley III | |||
Old Minchendenians II | v | Northwood V | |||
Northwood Town IV | v | Pinner IV | |||
Letchmore | v | Rickmansworth IV |
Division 11 West
Redbourn V | v | Boxmoor III | |||
Northwood IV | v | Chipperfield Clarendon III | |||
Dunstable Town IV | v | Chorleywood IV | |||
Abbots Langley IV | v | Leverstock Green IV | |||
Kings Langley IV | v | Potten End II |
Division 11 Central
Potters Bar IV | v | Harpenden VI | |||
Little Berkhamsted II | v | North Mymms III | |||
Old Albanians IV | v | Redbourn IV | |||
Hitchin VI | v | St Albans V | |||
Datchworth III | v | Wheathampstead IV |